Paslaugos

Mūsų paslaugos

Įvairių lygių ir sudetingų formų įtempiamų lubų montavimas
Įvairių formų įtempiamų lubų gamyba
Besiulių įtempiamų lubų montavimas
Besiulių įtempiamų lubų gamyba
Įvairių gipskartonio konstrukcijų montavimas

Šviečiančių lubų ir sienų montavimas
LED apšvietimas
Apšvietimo instaliacijos darbai
Šviestuvų montavimas
Didmeninė prekyba įtempiamų lubų produktais
Lubų dekoravimas, fotospauda

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos tai klasikinis variantas, kuris tiks bet kuriam interjerui ir neatitrauks dėmesio nuo dekoratyvinių kambario elementų.

Satininės įtempiamos lubos

Šios rūšies lubų faktūra pasižymi neįkyriu blizgesiu ir minimaliu atspindžiu. Satininės lubos nevargina ir nekausto žvilgsnio, jomis nesklinda šviestuvų ir kitų apšvietimo prietaisų sukuriami blyksniai.

Blizgios įtempiamos lubos

Puikiai tinka nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Dėl šviesą atspindinčio paviršiaus tokios lubos vizualiai padidina kambario tūrį ir lubų aukštį. Tai viena populiariausių įtempiamų lubų rušių.

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Tai labai praktiškas sprendimas. Dviejų lygių įtempiamos lubos leidžia tiek paslėpti elektros instaliaciją, vandentiekio ar šildymo sistemos vamzdynus, tiek atskirti keletą funkcinių zonų vienoje didelėje erdvėje, pvz. svetainė su virtuve.

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos – puiki galimybė įgyvendinti bet kokio tipo patalpų dizainą. Neretai tokio tipo įtempiamos lubos įrengiamos patalpose, kurios formuojamos klasikiniu stiliumi. Tokio tipo lubos gali puikiai tikti kaip viso patalpų interjero fonas.

Matinės įtempiamos lubos neformuoja atspindžių, neblizga, jos atrodo, kaip kokybiškai dažytos lubos ir suteikia visam interjerui tvarkingumo ir užbaigtumo įspūdį. Šio lubos  nepagelsta, todėl gali būti naudojamos ilgiau nei dešimt metų. Matinės lubos yra itin patvarios ir gali išlaikyti iki 100 litrų viename kvadratiniame metre.

Vienas iš didžiausių matinių įtempiamų lubų privalumų yra jų montavimo greitis ir tikslumas, kurių nė negalima lyginti su remonto darbais. Įprasti lubų remonto darbai gali trukti nuo kelių dienų iki visos savaitės, tuo tarpu matinės įtempiamos lubos gali būti sumontuotos vos per keletą valandų.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos – tai blizgių ir matinių įtempiamų lubų tarpinis variantas. Šios rūšies lubų faktūra pasižymi neįkyriu blizgesiu ir minimaliu atspindžiu. Silpno atspindžio savybės patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Satinas – tai audinys, kuris pasižymi nepaprastu siūlų persipynimu, dėl to jis yra tankus ir vizualiai panašus į šilką. Satininis audinys yra viena iš labiausiai dizainerių pamėgtų medžiagų. Satininė PVC juosta iš šio audinio perėmė visas jo vizualines savybes.

Satininės įtempiamos lubos turi vieną ypatingą privalumą, jos sukuria perlamutro efektą. Esant natūraliam ir dirbtiniam apšvietimui, stebina tolygiais spalvų persiliejimais.

Blizgios įtempiamos lubos

Tai puikus techninis sprendinys nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Dėl šviesą atspindinčio paviršiaus tokios lubos vizualiai praplečia patalpas, išdidina jų užimamą erdvę, pripildo jas didesniu kiekiu šviesos. Šiuo metu blizgios lubos aktyviai naudojamos įrengiant nedidelius biurus, vonios kambarius, virtuves.

Blizgios lubos atlaiko 100 litrų vandens apkrovą kiekviename kvadratiniame metre – jokie ženklai lubose jums nesignalizuos apie skęstančius kaimynus. Pagrindiniai tokių lubū privalumai: greitai montuojamos, garantuoja visišką apsaugą nuo grybelio, atsparios ugniai.

Labai svarbus blizgių lubų privalumas yra tas, kad plėvelės spalvinė paletė yra pati plačiausia. Interjeras, kuriame įrengtos blizgios įtempiamos lubos, yra itin išreikštas ir visada nustebina jas matančius pirmą kartą.

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Tai pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Dviejų lygių įtempiamos lubos padės paslėpti senus tarp aukštų esančius perdengimus. Po šiomis lubomis sėkmingai galima paslėpti elektros instaliaciją, vandentiekio ar šildymo sistemos vamzdynus ir visus kitus elementus.

Šis sprendimas padės vienos erdvios patalpos ribose išskirti keletą funkcinių ar gyvenamųjų zonų. Pavyzdžiui, vaiko kambaryje galima vizualiai išskirti poilsio zonas, virtuvėje – maisto ruošimo zonas. Siekiant interjero vietisumo ir unikalumo, dviejų lygių įtempiamos lubos gali atkartoti kai kurių stambių ir ryškių patalpoje esančių interjero daiktų formas ir kontūrus.