Procesas

Patalpų paruošimas

Atvažiavus mūsų meistrams pas jus kambaryje neturėtų būti augalų, gyvūnų.

 Jeigu įmanoma, patalpa turi būti kuo erdvesnė, kad lubų montuotojai galėtu patogiai dirbti.

Atvykus mums turite turėti šviestuvus ar kitus montuojamus objektus, pvz. ventiliacjos angas, kad galėtume tą pačią dieną visiškai pabaigti lubų montavimą.

 Rekomenduojame, jei įmanoma, šias lubas montuoti prieš antrajį sienų dažymą arba tapetavimą.

Lubų montavimas

Pradžioje montuojamas aliuminis karkasas, kuris yra tvirtinamas prie sienos, o montuojant dviejų lygių lubas karkasas tvirtinamas prie lubų. Nuo patalpos lubų karkasas montuojamas 4 cm atstumu, o planuojant lubas su šviestuvais, maždaug 7 – 9 cm atstumu.

Kitas etapas – plėvelės tvirtinimas. Kai speciali plėvelė segtukais jau pritvirtinta prie karkaso kampų, pradedama dirbti su šilumos patranka. Šiuo įrankiu sukuriama nuo +50 ºС iki +70 ºС temperatūra, reikalinga plėvelei įkaisti. Vyksta pagrindinis plėvelės montavimas. Plėvelės kraštai yra įtaisomi į karkase esančius griovelius, kol dar yra įkaitusi, o jai atvėsus lubos tampa idealiai lygios ir tvirtos.

Naudojame audinius, kurių plotis siekia iki 5 metrų, todėl lubos dažniausiai yra besiūlės.

Po montavimo darbų patalpos vėdinamos 5 – 10 minučių.

Klientui pageidaujant, darbuotojai gali paruošti angas, kur bus tvirtinami šviestuvai ir juos įmontuoti. Šviestuvų tipas gali būti bet koks, tačiau lempučių galingumas yra ribojamas. Kaitrinės lemputės negali būti stipresnės nei 60 W, o halogeninės – 50 W. Įtempiamose lubose šviestuvai „žiedais“ pritvirtinami padarytose ertmėse. Planuodami turėti sietyną pasirūpinkite, kad jo dalys nuo įtempiamų lubų būtų apie 15 cm atstumu ir jų negadintų.

Lubų patvarumo testai

© Copyright 2016 - Modernios lubos